Dış

İç

Planlar

  • FlybridgeFlybridge
  • Main deckMain deck
  • Main deck - Navetta versionMain deck - Navetta version
  • Lower deckLower deck

Features

Carbon-tech generation


The use of carbon fibre is a construction choice that allows volumes and surfaces to be increased in size while keeping the same weight, therefore maintaining excellent levels of dynamic stability. Carbon fiber lamination is applied to:

  • flybridge
  • hard top (opt)
  • platform

Double chine dual mode hull


The new Dual Mode Hull generation. Smooth and unslammable, it ensures comfortable navigation and excellent seakeeping even in moderate sea conditions.

The upper chine provides a larger beam at low speed, assuring an excellent dynamic stability while, at higher speed, the flow separates from the lower chine which is shaped for least resistance, thus reducing the friction and increasing range and fuel efficiency.

HTS High Technical Standard declaration

Magellano 66, rekreasyonel endüstride belirlenmiş en yüksek standartlar uygulanarak tasarlanmış ve üretilmiştir. NNMA sertifikası ve A sınıf CE kategorisi sertfikası bu teknenin 24 metre altı teknelerde sahip olunabilecek iki önemli güvenlik koduna uygun olduğunu gösterir.

Technical characteristics

Ana Teknik Veri
Tekne Boyu20,15 m (66' 1'')
Gövde uzunluğu (Platform dahil)17,95 m (58' 11'')
Genişlik5,54 m (17' 10'')
Derinlik1,68 m (5' 10'')
Ağırlık (Tam dolu)46,4 t (102293 lb)
Proje
GCarbon Fiber + GRP
Dış stil & konseptAzimut Yachts
İç DizaynerAzimut Yachts
Hull designerP.L. AUSONIO Naval Architecture & Azimut R&D Dept.
KarinaSemiplaning Dual Mode
İmalatçıAzimut Yachts
Konaklama
Yatak Adedi6/8 + 2 crew
WC Adedi3 + 1 crew
Performans
Motor2 x 850 HP (625 Kw) MAN i6
Maximum Hızup to 23 kn
Seyir Hızıup to 19 kn
Tank Kapasitesi
Motor2 x 850 HP (625 Kw) MAN i6
Yakıt Tank Kapasitesi4500 l (1190 US Gal)
Tatlı Su Tank Kapasitesi1000 l (264 US Gal)

Data refers to UNI ISO 8666 conditions

Azimut Yatları malzemeleri mümkün olan en doğru yat sunumunu kullanıcılara teklif edecek şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiş bulunmaktadır. Teklifte isteğe bağlı olan finisaj, standart ekipmanları ve yelpaze gövdeden gövdeye farklılık gösterebilecektir. Malzemeler ile temin edilen bilgiler (Sanal Turlar, Resimler, videolar, vs) yalnızca bilgilendirme maksatları içindir. Azimut Yatları bu sitede doğru bilgiler temin etmeye gayret etmektedir ve bunların bazıları halen bazı teknik hatalar veya tipografik kusurlar ihtiva edebilecektir. Azimut Yatları gerçekte ürünün resmi veya temsili ile birlikte görüntülenen ürünlerin resimleri veya temsilleri ve beyanlarının gerçekliği, tamlığı veya doğruluğu ile ilgili olarak hiçbir garantide veya beyanda bulunmamaktadır. Azimut Yatları herhangi bir zamanda renkler, malzemeler, isteğe bağlı unsurlar ve ekipmanlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir yatın ve mega yatın herhangi bir içeriğini ve özelliklerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.